Księga Gości

I Ty dodaj swój wpis!

Portal Silent-hill.pl jest:
Bardzo dobry
Dobry
Przeciętny
Słaby
Bardzo słaby
OCENA: 4.51
Bardzo dobry:Głosy: 348
Dobry:Głosy: 61
Przeciętny:Głosy: 23
Słaby:Głosy: 7
Bardzo słaby:Głosy: 25
SUMA GŁOSÓW: 464
Harry Mason - główny bohater siódmej części survival-horroru, który podczas jazdy samochodem, wpada w poślizg i powoduje wypadek, tracąc przy tym przytomność. Po odzyskaniu świadomości, zauważa ze jego córka Cheryl w tajemniczych okolicznościach zniknęła, zrozpaczony wyrusza na jej poszukiwania.
Cheryl Mason - 7-letnia córka Harry'ego Masona i Dahlia Gillespie, która zniknęła w tajemniczych okolicznościach podczas wypadku samochodowego. Jej odszukanie jest głównym celem naszego bohatera. Rozmawia kilka razy ze swoim ojcem przez telefon, ostrzegając go przed potworami z najgorszego koszmaru.
Cybil Bennett - 28-letnia oficer policji w miejscowości Brahms, jest pierwszą osobą jaką spotyka nasz główny bohater podczas swojej podróży w restauracji Diner 52. W zależności od wyniku testu psychologicznego gracza na samym początku gry, będzie zależeć wygląd i zachowanie policjantki.
Michelle Valdez - młoda, atrakcyjna piosenkarka, którą nasz główny bohater spotyka w Midwich High School w tytułowym miasteczku Silent Hill. Bardzo zaprzyjaźnia się z Harrym i postanawia pomóc mu odnaleźć córkę, uważając że Cheryl chodziła do niej do szkoły, pokazując jemu jako dowód zdjęcie. Jej chłopakiem jest John, który zrywa z Michelle i odchodzi po tym jak zgodził się podwieźć Harrego do latarni.
Dahlia Mason - żona Harry'ego Mansona i matka Cheryl, w grze występuje jako młoda, tajemnicza osoba, której wygląd zależy od dokonanych wyborów w grze oraz rozwiązanych testów psychologicznych.
Michael Kaufmann - psychoterapeuta Cheryl Manson, lubiący nadużywać w dużych ilościach alkohol. Poznajemy go na samym początku gry podczas rozwiązywania pierwszego testu psychologicznego, który tak jak i późniejsze testy będą miały wpływ na dalszy przebieg rozgrywki.
Lisa Garland - młoda, atrakcyjna pielęgniarka, pracująca w Alchemilla Hospital. Poznaje Harrego tuz po wypadku samochodowym, w którym została ranna i mocno uderzyła się w głowę. Główny bohater odprowadzą ją do domu, gdzie dowiaduje się od niej, ze bardzo cieszy się ona ze spotkania. Lisa umiera na własnej kanapie prawdopodobnie w wyniku odniesionych obrażeń.
Mike i Lucy Stewart - małżeństwo w podeszłym wieku, które mieszka wraz z córką Katie w domku nr 1206 na ulicy Levin. Harry zarzuca im porwanie jego córki Cheryl, gdyż według dowodu dom ten należał do niego.

News | Księga | Linki | Forum | Ankieta | Komentarze | Download | Kontakt

2015-2024 Silent Hill History © by Koralczyk.pl
Strona korzysta z plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.