Księga Gości

I Ty dodaj swój wpis!

Portal Silent-hill.pl jest:
Bardzo dobry
Dobry
Przeciętny
Słaby
Bardzo słaby
OCENA: 4.5
Bardzo dobry:Głosy: 343
Dobry:Głosy: 61
Przeciętny:Głosy: 23
Słaby:Głosy: 7
Bardzo słaby:Głosy: 25
SUMA GŁOSÓW: 459

GOOD

Aby uzyskać to zakończenie musisz:

- ukończyć rozgrywkę po raz pierwszy (zakończenie to występuje zawsze po pierwszym przejściu gry);


OPIS ZAKOŃCZENIA:

Po pokonaniu ostatniego boss w grze widzimy scenkę, w której Travis po powrocie do świata rzeczywistego zmierza w kierunku pozostawionej przez niego ciężarówki, aby dalej kontynuować swoją podróż do Brahms. Po wejściu do pojazdu zauważa w lusterku bocznym Alesse, która trzyma na rękach małe niemowlę - Cheryl Mason. Główny bohater uśmiecha się, resetuje swój licznik kilometrów i rusza w dalszą drogę.

BAD

Aby uzyskać to zakończenie musisz:

- ukończyć wcześniej grę i uzyskać zakończenie Good;
- zabić conajmniej 200 przeciwników podczas rozgrywki;


OPIS ZAKOŃCZENIA:

Po pokonaniu ostatniego boss w grze widzimy scenkę, w której Travis budzi się przywiązany skórzanymi pasami do łóżka szpitalnego w alternatywnym świecie, a w oddali słychać głosy jego matki oraz lekarzy. Nad głową naszego bohatera znajduje się mała jarzeniówka, która jako jedyna oświetla ciemne pomieszczenie izolatki szpitala psychiatrycznego. Kolejna scena ukazuje wbijaną w szyję Travisa strzykawkę z tajemniczym płynem, który wywołuje u niego jeszcze bardziej nerwowe ruchy i zachowanie. Ujęcie, w którym główny bohater klęczy na podłodze pokazuje w zbliżeniu jego mocno zakrwawione ręce.

UFO

Aby uzyskać to zakończenie musisz:

- ukończyć grę conajmniej jeden raz;
- zabrać klucz do pokoju nr 502, który znajdziesz na schodach obok Post Office;


OPIS ZAKOŃCZENIA:

UFO jest to wersja komiksowa zakończenia gry, w której widzimy Travisa próbującego otworzyć zamknięte drzwi do pokoju nr 502, niepasującym do zamka, wcześniej znalezionym kluczem. Z pomocą przybywa do niego tajemniczy kosmita z psem, który informuje głównego bohatera, ze ciężarówka jego znajduje się na ich planecie, z której przybył na ziemię. Uradowany tym faktem Travis wsiada do statku kosmicznego i odlatuje wraz z nim.


News | Księga | Linki | Forum | Ankieta | Komentarze | Download | Kontakt

2015-2024 Silent Hill History © by Koralczyk.pl
Strona korzysta z plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.