Księga Gości

I Ty dodaj swój wpis!

Portal Silent-hill.pl jest:
Bardzo dobry
Dobry
Przeciętny
Słaby
Bardzo słaby
OCENA: 4.5
Bardzo dobry:Głosy: 343
Dobry:Głosy: 61
Przeciętny:Głosy: 23
Słaby:Głosy: 7
Bardzo słaby:Głosy: 25
SUMA GŁOSÓW: 459
Steel Pipe
Lokalizacja:
Tunel na końcu Vachss Road.

Opis:
Stalowa rura, która zadaje większe obrażenia niż Wooden Plank oraz posiada znacznie wydłużony zasięg ciosów, co przydaje się w wąskich alejkach i ciasnych korytarzach. Zalecana do potyczki z Lynig Figure, Mannequin i Cockroach.
Wooden Plank
Lokalizacja:
Samochód przy Texxon Gas Station

Opis:
Deska z gwoździem - pierwsza broń, którą możemy zdobyć w grze. Ze względu na krótki zasięg oraz niewielkie obrażenia jakie zadaje podczas starcia z przeciwnikami jest praktycznie bezużyteczna. Jej zaletą jest szybkość wykonywania uderzeń oraz doskonale nadaje się do walki w bliskim dystansie. Zalecana jedynie do potyczki z Lynig Figure i Mannequin.
Great Knife
Lokalizacja:
Na stole w pokoju Piramidogłowego - Labyrinth.

Opis:
Ogromny nóż, który zadaje bardzo duże obrażenia podczas starć z przeciwnikami oraz charakteryzuje się sporym zasięgiem ciosów. Ze względu na jego rozmiary znacznie spowalnia on James'a w czasie poruszania się, a największą wadą tej broni jest szybkość przeprowadzania ataku.
Chainsaw
Lokalizacja:
Wbita w stertę ściętych drzew naprzeciwko Silent Hill Ranch.

Opis:
Piła łańcuchowa - broń, którą można zdobyć po ukończeniu gry przynajmniej jeden raz. Charakteryzuje się ona znacznym zasięgiem ciosów oraz dużą siłą zadawanych obrażeń podczas walki z przeciwnikami. Podobnie jak w przypadku Great Knife wadą jej jest szybkość przeprowadzania ataku.
Hyper Spray
Lokalizacja:
Samochód kempingowy przy skrzyżowaniu Saul Street i Harris

Opis:
Hyper Spray - broń, którą można zdobyć po trzykrotnym ukończeniu gry na poziomie Easy lub dwukrotnym na poziomie Normal bądź jednokrotnym na poziomie Hard. Występują cztery rodzaje spray'ów: zielony - najmocniejszy, żółty, biały oraz różowy. Pierwszy zabija wszystkich przeciwników za jednym strzałem, zaś ostatni paraliżuje wrogów, dając nam czas na przeprowadzenie ataku.
Handgun
Lokalizacja:
Koszyk w pokoju 302 - Wood Side Apartments.

Opis:
Pierwsza broń palna jaką możesz zdobyć podczas rozgrywki, zawierająca magazynek mieszczący w sobie 10 naboi, o bardzo dobrym zasięgu i szybkości strzału. W trakcie walki z przeciwnikami, najlepiej używać jej w bliskim oraz średnim dystansie. Zalecana do potyczki z Lynig Figure, Mannequin i Cockroach.
Shotgun
Lokalizacja:
Otwarta szafka w Women's Locker Room - Brookhaven Hospital.

Opis:
Strzelba to broń palna, zawierająca magazynek mieszczący w sobie 6 naboi, bardzo skuteczna z bliskiej odległości i zadająca silne obrażenia przeciwnikowi. Dużą jej zaletą jest szeroki promień rażenia podczas wystrzału. Zaleca się ją stosować do walki z Nurse oraz podczas starć z bossami w grze.
Hunting Rifle
Lokalizacja:
Pokój z uzbrojeniem w Toluca Prison.

Opis:
Strzelba myśliwska jest to broń palna, zawierająca magazynek mieszczący w sobie 4 naboje i ze względu na daleki zasięg strzału oraz siłę zadawanych obrażeń jest to najbardziej zabójcza broń w grze. Wadą jej jest długi czas jaki upływa pomiędzy kolejnymi wystrzałami. Zalecana do potyczki z najsilniejszymi przeciwnikami oraz podczas starć z bossami.


BORN FROM A WISH WEAPONS
Chinese Cleaver
Lokalizacja:
Pod ladą w głównym pomieszczeniu Heaven's Night.

Opis:
Broń biała należąca do Marii i dostępna tylko w dodatkowym scenariuszu gry Born From a Wish, która zadaje silne obrażenia przeciwnikom podczas starcia i charakteryzuje się małym zasięgiem ciosu oraz dwiema formami ataku: uderzeniem z góry i na ukos.
Revolver
Lokalizacja:
Maria posiada tą broń od samego początku rozgrywki.

Opis:
Broń palna należąca do Marii i dostępna tylko w dodatkowym scenariuszu gry Born From a Wish, zawierająca magazynek mieszczący w sobie 10 naboi i charakteryzująca się dobrym zasięgiem oraz siłą strzału. Doskonale nadaje się do użytku w zamkniętych pomieszczeniach oraz podczas walki w bliskim dystansie.

News | Księga | Linki | Forum | Ankieta | Komentarze | Download | Kontakt

2015-2024 Silent Hill History © by Koralczyk.pl
Strona korzysta z plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.