Księga Gości

I Ty dodaj swój wpis!

Portal Silent-hill.pl jest:
Bardzo dobry
Dobry
Przeciętny
Słaby
Bardzo słaby
OCENA: 4.5
Bardzo dobry:Głosy: 343
Dobry:Głosy: 61
Przeciętny:Głosy: 23
Słaby:Głosy: 7
Bardzo słaby:Głosy: 25
SUMA GŁOSÓW: 459
Alex Shepherd - główny bohater szóstej części survival-horroru, który po zakończeniu służby w wojsku wraca do rodzinnego miasta Shepherd's Glen. Nie jest juz ono takie same jak kiedyś, ulice stały się opustoszałe, wszędzie panuje mrok, a w dodatku całe miasteczko pokryte jest gęstą mgłą. Po powrocie do domu zastaje w nim tylko chorą matkę Lillian, od której dowiaduje się, ze zarówno ojciec Adam jak i brat Joshua zaginęli w tajemniczych okolicznościach.
Elle Holloway- 22-letnia koleżanka Alex'a Shepherd'a z czasów szkolnych, którą łączy z głównym bohaterem coś więcej niż tylko sama przyjaźń. Podobnie jak Alex jest zdziwiona tym co wydarzyło się w ich rodzinnym mieście. Elle poszukuje swojej młodszej zaginionej siostry Nory.
Wheeler - Czarnoskóry zastępca szeryfa Shepherd's Glen oraz znajomy ojca Alexa -Adama Sheperd'a. Przyłącza się on do głównego bohatera w celu poznania prawdy oraz odkrycia przyczyn zajść w mieście.
Margaret Holloway - 53-letnia matka Elle Holloway oraz jej siostry Nory, pracuje jako sędzia w mieście Shepherd's Glen. Margaret jest pierwszą napotkaną mieszkanka rodzinnego miasta Alexa. Wraz z rozwojem wydarzeń dowiadujemy się, ze jest ona wyznawcą religijnej sekty, która jest nawet zdolna poświęcić swoją młodszą córkę na rzecz Boga.
Curtis Ackers - 41-letni właściciel skupu złomu w rodzinnym mieście Shepherd's Glen, szorstki i niezbyt pozytywnie nastawiony do głównego bohatera.
Adam Shepherd - 53-letni ojciec Alexa i Joshuy Sheperd oraz mąż Lillian Sheperd, miejscowy szeryf rodzinnego miasta Shepherd's Glen, którego zastępcą jest czarnoskóry Wheeler. Udał się na poszukiwania swojego zaginionego syna i sam zniknął bez śladu.
Lillian Shepherd - 48-letnia matka głównego bohatera Alexa oraz Joshuy Sheperd, zona byłego wojskowego i miejscowego szeryfa Adama Sheperda. Po powrocie Alexa do rodzinnego miasta zastaje on Lillian pogrążoną w głębokiej depresji, wywołaną prawdopodobnie tajemniczym zniknięciem jej syna i męża.
Joshua Shepherd - 9-letni brat głównego bohatera oraz syn Lillian i Adama Sheperd. Odszukanie jego jest głównym celem Alexa, któremu ujawnia się co jakiś czas, ale ucieka nie dając się złapać.
Sam Bartlett - burmistrz Shepherd's Glen, którego nasz główny bohater spotyka po raz pierwszy na cmentarzu w rodzinnym miasteczku. Na wskutek wydarzeń jakie miały miejsce popadł w alkoholizm i bezsilność. Jego syn Joey bardzo lubił wspólnie się bawić z bratem Alexa.
Travis Grady - postać dobrze znana z piątej części Silent Hill Origins, kierowca ciężarówki, który podwozi naszego głównego bohatera Alexa na samym początku gry do jego rodzinnego miasteczka Shepherd's Glen.
Dr. Martin Fitch - 55-letni miejscowy lekarz w Shepherd's Glen, członek sekty, oddał swoją córkę Scarlet w ofierze Bogu.

News | Księga | Linki | Forum | Ankieta | Komentarze | Download | Kontakt

2015-2024 Silent Hill History © by Koralczyk.pl
Strona korzysta z plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.