Księga Gości

I Ty dodaj swój wpis!

Portal Silent-hill.pl jest:
Bardzo dobry
Dobry
Przeciętny
Słaby
Bardzo słaby
OCENA: 4.5
Bardzo dobry:Głosy: 343
Dobry:Głosy: 61
Przeciętny:Głosy: 23
Słaby:Głosy: 7
Bardzo słaby:Głosy: 25
SUMA GŁOSÓW: 459

SILENT HILL 3
Double Head
Closer
Potwór ten przypomina demonicznego psa, którego ciało pokryte jest bandażami, a nazwa odnosi się do jego głowy, która jest przecięta wzdłuż pyska i rozchylona na dwie części. Pośrodku widoczny jest język stwora. Kreatura ta jest bardzo szybka, najczęściej atakuje w licznych grupach poprzez taranowanie i gryzienie w nogi. Występują w następujących miejscach: Central Square Shopping Center, Hazel Street Station, Hilltop Center, Streets of Silent Hill oraz Lakeside Amusement Park.
Potwór przypominający Mandarina z Silent Hill 2. Podobnie jak on jest to żeńska postać ubrana w szarą, zakrwawioną sukienkę, a każde z jej ramion to olbrzymia maczuga, z końca której wysuwa się ostry sztylet. Closer to bardzo silny i potrafi atakować z dużych dystansów stwór, którego dużą wadą jest wolne poruszanie się. Najlepszą metodą jest omijanie go, choć potwór ten często pojawia się w wąskich przejściach i korytarzach. Występuje w następujących miejscach: Central Square Shopping Center, Hazel Street Station, Brookhaven Hospital, Lakeside Amusement Park oraz Chapel.
Pendulum
Numb Body
Potwór ten przypomina dwa ludzkie torsy przecięte na pół i połączone metalowym pasem pośrodku. Po bokach występują dwa metalowe, długie ostrza, których stwór używa jako ramion, a do zadawania obrażeń służą mu sztylety zamontowane na jego głowie. Pendulum potrafi poruszać się zarówno w powietrzu jak i na powierzchni ziemi, zadając przy tym szybkie i mocne ciosy bohaterowi. Występują w następujących miejscach: Central Square Shopping Center, Underpass, Lakeside Amusement Park oraz Chapel.
Numb Body to dwunożne, podobne do kijanki stworzenie o różowym kolorze skóry oraz widniejących i biegnących pod nią naczyniach krwionośnych. Potwory te występują w dwóch rozmiarach (małe i duże) oraz wydają dźwięki podobne do tych wydawanych przez niemowlęta. Zazwyczaj poruszają się w grupach, są bardzo słabe, a ich jedyną formą ataku jest uderzenie głową. Występują w następujących miejscach: Central Square Shopping Center, Underpass, Hilltop Center.
Insane Cancer
Nurse
Insane Cancer to potwór przypominający napuchniętą, zdeformowaną ludzką sylwetkę pokrytą rakowymi naroślami, a z dziur w jego ciele wypływa ropa. Głowa w porównaniu z resztą ciała jest stosunkowo mała i również zniekształcona. Kreatura ta jest bardzo wytrzymała i zadaje silne ciosy swoimi rękoma, poruszając się przy tym bardzo wolno. Występują w następujących miejscach: Hazel Street Station, Construction Site, Hilltop Center, Chapel oraz Silent Hill Historical Society.
Potwór ubrany w brudny strój pielęgniarki, na dłoniach posiada rękawiczki i porusza się zazwyczaj ze spuszczoną głową. Przeważnie atakują w grupach dwu lub trzy osobowych, co w małych, wąskich pomieszczeniach jest bardzo niebezpieczne i utrudnia walkę. Nurse są dosyć agresywne, większość z nich jako broni używa stalowej rurki, ale niektóre z nich posiadają broń palną - rewolwer. Spotkamy je na swojej drodze w Brookhaven Hospital.
Slurper
Scraper
Potwór przypominający człekokształtną istotę, ubraną w brudne spodnie i maskę z bardzo długim nosem, zaś ramiona jego podobne są do maczugi. Porusza się on na czterech łapach, pełzając po podłożu i zerując na zwłokach za pomocą sporych rozmiarów języka. Główną ich formą ataku jest gryzienie po nogach bohaterki oraz wywracanie jej na ziemię nawet podczas biegu.
Scraper to demon przypominający człekokształtną istotę ubraną w brudne szaty oraz brązowy worek zawiązany na głowie. Do walki z nami używa dwóch ostrzy, którymi zadaje całkiem spore obrażenia, a na dodatek potrafi nimi odbijać kule wystrzelone z broni palnej oraz blokować niektóre ciosy zadawane przez naszego bohatera. Jest on podobny do Missionary, lecz dużo od nich słabszy. Spotkać go możemy w Chapel.


BOSSOWIE SILENT HILL 3

Boss - Split Worm
Boss - Glutton
Split Worm to masywne monstrum przypominające robaka, którego zewnętrza część skóry jest różowa i odstaje z przodu, pokazując czerwoną paszczę potwora pełną ostrych zębów. Wynurza się on z sześciu dziur, atakuje głównego bohatera poprzez gryzienie i chowa się ponownie do nich co jakiś czas. Oskórek zewnętrzny stanowi jego dodatkową ochronę przed kulami i tyko odsłonięta część paszczy jest jego słabym punktem. Walka z nim odbywa się pod alternatywnym centrum handlowym.
Potwór ten jest unieruchomiony przez stalową klatkę oraz zakryty przez skóro-podobny materiał i dwa nieustannie drgające organy przypominające wargi znajdujące się na górze i pośrodku jego ciała. Pełni on swoistą żywą przeszkodę, która skutecznie blokuje nam dalszą wędrówkę tzn. wyjście z alternatywnego Hilltop Center. Z powodu, iż jest on unieruchomiony, nie stanowi on zagrożenia i nie da się go w żaden sposób ominąć.
Boss - Missionary
Boss - Leonard Wolf
Potwór przypominający człekokształtną istotę ubraną w brudne szmaty oraz płócienny worek założony na głowie i mocno zakrwawione rękawice. Główną jego bronią jest tonfa zakończona ostrzami, którą potrafi zarówno odbijać kule wystrzelone z broni palnej, jak i blokować przeprowadzone przez nas ataki. Potwór ten jest podobny do innego przeciwnika Scrapera oraz odpowiedzialny za zabicie ojca Heather na polecenie Claudii. Walka odbędzie się na dachu Daisy Villa Apartments.
Potwór ten to ojciec Claudii Wolf oraz jeden z głównych bossów w grze Silent Hill 3. Heather nigdy nie udało się spotkać Leonarda w ludzkiej postaci, a jako kreatura przypomina skrzyżowanie człowieka z gadem o mocno zniekształconej twarzy i długich ramionach zakończonych ostrymi sztyletami. Większość czasu przebywa on pod wodą, następnie wynurza się, poczym zadaje bohaterowi ciężkie obrażenia tnąc swoimi ostrzami. Walka odbędzie się w Otherworld Brookhaven Hospital.
Boss - Memory of Alessa
Boos - Valtiel
Memory of Alessa wydaje się być częścią duszy Alessy, która za wszelką cenę chce zapobiec narodzinom "God'a" oraz zakrwawioną, mroczną kopią Heather. Bardzo trudny i wymagający przeciwnik, z którym będziemy musieli walczyć cztery razy i za każdym razem powróci z inną lepszą bronią. Używać będzie podczas starcia zarówno noża, pistoletu, metalowej rurki jak i pistoletu maszynowego. Walka odbędzie się w Otherworld Lakeside Amusement.
Potwór przypominającą ludzką postać ubraną w ceremonialne szaty, której twarz jest zaszyta skórą i brakuje w niej zarówno oczu, ust jak i nosa. Na ramionach jego znajdują się tatuaże w kształcie Pieczęci Metatrona, a na rękach grube rękawice. Potwór ten nie atakuje bohatera, jest on obserwatorem jak i strażnikiem Heather. Jego głównym celem jest dopilnowanie, żeby "God" nagodził się za wszelką cenę. Występuje w następujących miejscach: Central Square Shopping Center, Brookhaven Hospital oraz Chapel.
Boos - The God
Ostatni boss z jakim przyjdzie się nam zmierzyć w Sillent Hill 3. Potwór ten przypomina gigantyczna, żeńska postać z twarzą Alessy. Jej dolna część ciała nie jest pokryta tkanką odsłaniającą kręgosłup i miednicę. Monstrum to najczęściej leży, nie jest w stanie chodzić, ponieważ jego nogi w pełni się nie wykształciły. God jest bardzo trudnym przeciwnikiem. Atakuje naszego bohatera poprzez machanie ramionami, uderzenia głową oraz wskrzeszanie ognia. Najlepszą bronią do jego pokonania jest broń palna lub katana.

News | Księga | Linki | Forum | Ankieta | Komentarze | Download | Kontakt

2015-2024 Silent Hill History © by Koralczyk.pl
Strona korzysta z plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.