Księga Gości

I Ty dodaj swój wpis!

Portal Silent-hill.pl jest:
Bardzo dobry
Dobry
Przeciętny
Słaby
Bardzo słaby
OCENA: 4.52
Bardzo dobry:Głosy: 356
Dobry:Głosy: 61
Przeciętny:Głosy: 23
Słaby:Głosy: 7
Bardzo słaby:Głosy: 25
SUMA GŁOSÓW: 472
Kitchen Knife
Lokalizacja:
Na ladzie w Kawiarence (Cafe)- Old Silent Hill.

Opis:
Pierwsza broń do walki wręcz jaką możemy znaleźć w grze. Ze względu na krótki jej zasięg oraz niewielki obrażenia jakie zadaje jest ona praktycznie bezużyteczna w starciu z przeciwnikami. Zalecana jedynie do potyczki z Groaner'em.
Steel Pipe
Lokalizacja:
Na końcu alejki Finney Street - Old Silent Hill.

Opis:
Metalowa rura, która zadaje większe obrażenia niż Kitchen Knife oraz posiada znacznie większy zasięg ciosów, co przydaje się szczególnie w wąskich alejkach i ciasnych korytarzach. Zalecana jedynie do walki z Larval Stalker i Air Screamer.
Axe
Lokalizacja:
Ukryty ołtarz w Green Lion Antique Shop - Central Silent Hill.

Opis:
Jednoręki topór, który zadaje przeciwnikom słabe obrażenia podczas starcia oraz posiada krótki zasięgu ciosów, skuteczny jedynie podczas walki w bliskim kontakcie. Zalecana jedynie do potyczki z Larval Stalker i Mumbler.
Hammer
Lokalizacja:
Oparty o generator w Generator Room - Nightmare Hospital.

Opis:
Młot, który charakteryzuje się długim zasięgiem ciosów oraz zadawaniem mocnych obrażeń przeciwnikom podczas starcia, a jedyną jego wadą jest szybkość uderzeń. Zalecana do potyczki z Doctor i Nurse.
Handgun
Lokalizacja:
Otrzymany od Cybil w Kawiarence (Cafe) na początku gry - Old Silent Hill.

Opis:
Pierwsza broń palna jaką możemy znaleźć w grze, zawierająca magazynek mieszczący w sobie 15 naboi, o bardzo dobrym zasięgu i szybkości strzału. Zalecana do potyczki z Mumbler i Air Screamer.
Shotgun
Lokalizacja:
W męskiej toalecie (Boy's Washroom) na piętrze - Nightmare School.

Opis:
Strzelba to broń palna, zawierająca magazynek mieszczący w sobie 6 naboi, bardzo skuteczna z bliskiej odległości i zadająca silne obrażenia przeciwnikowi. Zaleca się ją stosować do walki z silniejszymi wrogami oraz podczas starć z bossami w grze.
Hunting Rifle
Lokalizacja:
Oparty o ścianę po walce z bossem Twinfeeler w Silent Hill Town Center - Central Silent Hill.

Opis:
Strzelba myśliwska jest to broń palna, zawierająca magazynek mieszczący w sobie 6 naboi i ze względu na daleki zasięg strzału oraz siłę zadawanych obrażeń jest to najbardziej zabójcza broń w grze. Wadą jej jest długi czas jaki upływa pomiędzy kolejnymi wystrzałami. Zalecana do potyczki z najsilniejszymi przeciwnikami (Romper) oraz podczas starć z bossami.


EXTRA WEAPONS
Chainsaw
Lokalizacja:
"Cut-Rite Chain Saws" na Bloch Street - Old Silent Hill.

Opis:
Piła łańcuchowa jest to bonusowa broń, która można zdobyć przechodząc grę po raz kolejny i odnajdując puszkę z benzyną, niezbędną do jej uruchomienia. Zadaje ona bardzo mocne obrażenia przeciwnikom podczas starcia, a jedyną wadą jest szybkość z jaką wyrządza szkody. Zalecana do potyczki z Mumbler, Groaner, Doctor i Nurse.
Rock Drill
Lokalizacja:
W kartonach na niższym poziomie wieży kontrolnej - Bloch Street Bridge.

Opis:
Młot pneumatyczny jest to bonusowa broń, która można zdobyć przechodząc grę po raz kolejny i odnajdując puszkę z benzyną, niezbędną do jej uruchomienia. W porównaniu do Chainsaw zadaje on mniejsze obrażenia przeciwnikom podczas starcia, ale jest równie wolny w użyciu i charakteryzuje się dobrym zasięgiem ciosów.
Hyper Blaster
Lokalizacja:
Znajduje się w inwentarzu zaraz po rozpoczęciu rozgrywki.

Opis:
Hyper Blaster jest to broń palna, którą można zdobyć grając po raz trzeci i uzyskując przy tym zakończenie UFO. Charakteryzuje się ona dużym zasięgiem i szybkością strzału oraz wygląda jak ulepszona wersja pistoletu Handgun z nieograniczoną ilość amunicji.
Katana
Lokalizacja:
Dog House na Levin Street - Old Silent Hill.

Opis:
Katana jest to bonusowa broń biała, która można zdobyć grając po raz trzeci, uzyskując przy tym wcześniej zakończenie Good i Bad. Charakteryzuje się ona bardzo dużą szybkością i siłą zadawania ciosów oraz największym zasięgiem uderzeń wśród broni białej. Zalecana do potyczki z Groaner.

News | Księga | Linki | Forum | Ankieta | Komentarze | Download | Kontakt

2015-2024 Silent Hill History © by Koralczyk.pl
Strona korzysta z plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.