Księga Gości

I Ty dodaj swój wpis!

Portal Silent-hill.pl jest:
Bardzo dobry
Dobry
Przeciętny
Słaby
Bardzo słaby
OCENA: 4.5
Bardzo dobry:Głosy: 343
Dobry:Głosy: 61
Przeciętny:Głosy: 23
Słaby:Głosy: 7
Bardzo słaby:Głosy: 25
SUMA GŁOSÓW: 459
Broken Wine Bottle
Lokalizacja:
Lodówka w apartamencie 302.

Opis:
Zbita butelka białego wina służy jako broń, która charakteryzuje się bardzo ograniczonym zasięgiem ataku oraz zadawaniem znikomych obrażeń podczas walki z przeciwnikami. Jest to pierwsza broń jaką możemy zdobyć podczas rozgrywki.
Steel Pipe
Lokalizacja:
Łazienka w apartamencie 302.

Opis:
Stalowa rura, która zadaje większe obrażenia niż Broken Wine Bottle oraz posiada znacznie wydłużony zasięg ataku, co przydaje się w wąskich alejkach i ciasnych korytarzach. Zalecana do potyczki z Hummer.
Golf Clubs Driver
Lokalizacja:
Na początku północnego korytarza, podczas drugiej wizyty w Building World.

Opis:
Kij golfowy jest to skuteczna broń biała o długim zasięgu wyprowadzania ciosów i zadająca spore obrażenia podczas walki z normalnymi przeciwnikami. Najważniejszą wadą jest jego wytrzymałość na uderzenia, gdzie po złamaniu staje się on zupełnie bezużyteczny. Golf Clubs Driver jest jednym z najmocniejszych kijów golfowych jaki można zdobyć podczas rozgrywki, który jest zakończony metalową główką.
Golf Clubs 3-Wood
Lokalizacja:
W sklepie Albert's Sporting Goods, podczas drugiej wizytu w Building World.

Opis:
Kij golfowy jest to skuteczna broń biała o długim zasięgu wyprowadzania ciosów i zadająca spore obrażenia podczas walki z normalnymi przeciwnikami. Najważniejszą wadą jest jego wytrzymałość na uderzenia, gdzie po złamaniu staje się on zupełnie bezużyteczny. Golf Clubs 3-Wood jest jednym z najmocniejszych kijów golfowych jaki można zdobyć podczas rozgrywki, który jest zakończony drewnianą główką.
Golf Clubs 3-Iron
Lokalizacja:
Otrzymasz go zabijając potwora Gum Head, podczas drugiej wizyty w Building World.

Opis:
Kij golfowy jest to skuteczna broń biała o długim zasięgu wyprowadzania ciosów i zadająca spore obrażenia podczas walki z normalnymi przeciwnikami. Najważniejszą wadą jest jego wytrzymałość na uderzenia, gdzie po złamaniu staje się on zupełnie bezużyteczny. Golf Clubs 3-Iron jest jednym z najmocniejszych kijów golfowych jaki można zdobyć podczas rozgrywki, który jest zakończony metalową główką.
Golf Clubs 4-Iron
Lokalizacja:
W losowo wybranym pokoju na drugim piętrze Hospital World.

Opis:
Kij golfowy jest to skuteczna broń biała o długim zasięgu wyprowadzania ciosów i zadająca spore obrażenia podczas walki z normalnymi przeciwnikami. Najważniejszą wadą jest jego wytrzymałość na uderzenia, gdzie po złamaniu staje się on zupełnie bezużyteczny. Golf Clubs 4-Iron jest najmocniejszym kijem golfowym z tej grupy jaki można zdobyć podczas rozgrywki, który jest zakończony metalową główką.
Golf Clubs 5-Iron
Lokalizacja:
W sklepie Albert's Sporting Goods - Building World.

Opis:
Kij golfowy jest to skuteczna broń biała o długim zasięgu wyprowadzania ciosów i zadająca spore obrażenia podczas walki z normalnymi przeciwnikami. Najważniejszą wadą jest jego wytrzymałość na uderzenia, gdzie po złamaniu staje się on zupełnie bezużyteczny. Golf Clubs 5-Iron jest słabszym kijem golfowym od swoich poprzedników jaki można zdobyć podczas rozgrywki, który jest zakończony wąską metalową główką i charakteryzuje się krótkim okresem użytkowania.
Golf Clubs 6-Iron
Lokalizacja:
Miejsce za studnią w południowo-wschodniej części Forest World.

Opis:
Kij golfowy jest to skuteczna broń biała o długim zasięgu wyprowadzania ciosów i zadająca spore obrażenia podczas walki z normalnymi przeciwnikami. Najważniejszą wadą jest jego wytrzymałość na uderzenia, gdzie po złamaniu staje się on zupełnie bezużyteczny. Golf Clubs 6-Iron jest słabszym kijem golfowym od swoich poprzedników jaki można zdobyć podczas rozgrywki, który jest zakończony wąską metalową główką i charakteryzuje się krótkim okresem użytkowania.
Golf Clubs 7-Iron
Lokalizacja:
Otrzymasz go zabijając potwora Gum Head, podczas drugiej wizyty w Building World.

Opis:
Kij golfowy jest to skuteczna broń biała o długim zasięgu wyprowadzania ciosów i zadająca spore obrażenia podczas walki z normalnymi przeciwnikami. Najważniejszą wadą jest jego wytrzymałość na uderzenia, gdzie po złamaniu staje się on zupełnie bezużyteczny. Golf Clubs 7-Iron jest słabszym kijem golfowym od swoich poprzedników jaki można zdobyć podczas rozgrywki, który jest zakończony wąską metalową główką i charakteryzuje się krótkim okresem użytkowania.
Golf Clubs 8-Iron
Lokalizacja:
Otrzymasz go zabijając potwora Gum Head, podczas drugiej wizyty w Building World.

Opis:
Kij golfowy jest to skuteczna broń biała o długim zasięgu wyprowadzania ciosów i zadająca spore obrażenia podczas walki z normalnymi przeciwnikami. Najważniejszą wadą jest jego wytrzymałość na uderzenia, gdzie po złamaniu staje się on zupełnie bezużyteczny. Golf Clubs 8-Iron jest słabszym kijem golfowym od swoich poprzedników jaki można zdobyć podczas rozgrywki, który jest zakończony wąską metalową główką i charakteryzuje się krótkim okresem użytkowania.
Golf Clubs 9-Iron
Lokalizacja:
Na ławce w pociągu stojącym na peronie linii King Street.

Opis:
Kij golfowy jest to skuteczna broń biała o długim zasięgu wyprowadzania ciosów i zadająca spore obrażenia podczas walki z normalnymi przeciwnikami. Najważniejszą wadą jest jego wytrzymałość na uderzenia, gdzie po złamaniu staje się on zupełnie bezużyteczny. Golf Clubs 9-Iron jest słabszym kijem golfowym od swoich poprzedników jaki można zdobyć podczas rozgrywki, który jest zakończony wąską metalową główką i charakteryzuje się krótkim okresem użytkowania.
Golf Clubs Pitching Wedge
Lokalizacja:
Otrzymasz go zabijając potwora Gum Head, podczas wizyty w Building World.

Opis:
Kij golfowy jest to skuteczna broń biała o długim zasięgu wyprowadzania ciosów i zadająca spore obrażenia podczas walki z normalnymi przeciwnikami. Najważniejszą wadą jest jego wytrzymałość na uderzenia, gdzie po złamaniu staje się on zupełnie bezużyteczny. Golf Clubs Pitching Wedge jest słabszym kijem golfowym od swoich poprzedników jaki można zdobyć podczas rozgrywki, który jest zakończony wąską metalową główką i charakteryzuje się krótkim okresem użytkowania.
Golf Clubs Putter
Lokalizacja:
Na płóce w pokoju 207 - Apartment World.

Opis:
Kij golfowy jest to skuteczna broń biała o długim zasięgu wyprowadzania ciosów i zadająca spore obrażenia podczas walki z normalnymi przeciwnikami. Najważniejszą wadą jest jego wytrzymałość na uderzenia, gdzie po złamaniu staje się on zupełnie bezużyteczny. Golf Clubs Putter jest słabszym kijem golfowym od swoich poprzedników jaki można zdobyć podczas rozgrywki, który jest zakończony wąską metalową główką i charakteryzuje się krótkim okresem użytkowania.
Golf Clubs Sand Wedge
Lokalizacja:
Otrzymasz go zabijając potwora Gum Head, podczas drugiej wizyty w Building World.

Opis:
Kij golfowy jest to skuteczna broń biała o długim zasięgu wyprowadzania ciosów i zadająca spore obrażenia podczas walki z normalnymi przeciwnikami. Najważniejszą wadą jest jego wytrzymałość na uderzenia, gdzie po złamaniu staje się on zupełnie bezużyteczny. Golf Clubs Sand Wedge jest słabszym kijem golfowym od swoich poprzedników jaki można zdobyć podczas rozgrywki, który jest zakończony wąską metalową główką i charakteryzuje się krótkim okresem użytkowania.
Stun Gun
Lokalizacja:
Trzecia cela na drugim piętrze w Water Prison World.

Opis:
Paralizator - urządzenie pod napięciem służące do pozbawiania przytomności u przeciwników, posiada krótki zasięg ataku i jest skuteczne tylko w bezpośrednim kontakcie z wrogiem. Największą jego zaletą jest nieograniczona ilość energii elektrycznej.
Aluminium Bat
Lokalizacja:
Na ziemi w Albert's Sporting Goods - Building World.

Opis:
Aluminiowy kij besebollowy - broń zadająca silne obrażenia podczas starć z przeciwnikami , charakteryzująca się krótkim zasięgiem ciosów oraz powolną szybkością przeprowadzania ataku. Skuteczna jest tylko w walce z bliskim dystansie.
Spade
Lokalizacja:
Pod ścianą na końcu korytarza przy wyjściu z windy w Building World.

Opis:
Szpadel to jedna z najlepszych broni biały dostępnych w grze, posiadająca większy zasięg ataku niż Aluminium Bat, ale jest od niego znacznie wolniejszy, zadając przy tym podobne obrażenia podczas starć z przeciwnikami.
Rusty Axe
Lokalizacja:
Na okrągłym stole w Bar Southfield - Building World.

Opis:
Rusty Axe - jest to szybka i lekka broń biała występująca w grze, która zadaje spore obrażenia podczas starć z przeciwnikami, a jej największą wadą jest krótki zasięg ataku. Skuteczna jest tylko w walce w bliskim dystansie.
Paper-Cutting Knife
Lokalizacja:
Na stole w biurze na pierwszym piętrze Hospital World.

Opis:
Nóż do cięcia papieru, który pełni rolę broni dostępnej w grze o dużej szybkości wyprowadzania ciosów oraz znikomej sile obrażeń zadawanych podczas starć z przeciwnikami. Jest on praktycznie bezużyteczny, zalecany jedynie do potyczki z Hummers.
Pickaxe of Despair
Lokalizacja:
Na ziemi w jaskini, podczas drugiej wizyty w Forest World.

Opis:
Kilof jest to najwolniejsza broń występująca w grze, która charakteryzuje się zadawaniem bardzo silnych obrażeniami podczas starć z przeciwnikami oraz dużym zasięgiem przeprowadzania ataku. Dodatkową ciekawostką jest napis na jej rękojeści zatytułowany - "Rozpacz".
Torch
Lokalizacja:
W okolicy cmentarza, podczas drugiej wizyty w Forest World.

Opis:
Pochodnia - jest to broń biała, która dodatkowo oświetla ciemne alejki i charakteryzuje się podobną siłą zadawanych obrażeń i szybkością przeprowadzania ataku co Steel Pipe. Zalecana do potyczki z Hummers.
Bug Spray
Lokalizacja:
Na ziemi w pokoju 203 - Apartment World.

Opis:
Aerozol owadobójczy jest to broń najbardziej skuteczna w starciu z Hummers oraz zupełnie bezużyteczna w walce z innymi przeciwnikami, nie powodując u nich prawie żadnych obrażeń podczas przeprowadzania ataku.
Chainsaw
Lokalizacja:
Wbita w ziemię przy pniu gdzie Jasper zaparkował samochód - Forest World.

Opis:
Piła łańcuchowa jest to broń, którą można zdobyć przechodząc grę po raz kolejny i charakteryzuje się zadawaniem silnych obrażenia przeciwnikom podczas starcia, a jej jedyną wadą jest szybkość przeprowadzania ataku.
Pistol
Lokalizacja:
Pod szafką ze zdjęciami w pokoju 302.

Opis:
Pistolet jest to pierwsza broń palna jaką można zdobyć w grze, zawierająca magazynek mieszczący w sobie w zależności od poziomu trudności: 12 naboi (Easy), 10 naboi (Normal) i 8 naboi (Hard) oraz charakteryzująca się dużym zasięgiem i szybkością strzału.
Richard's Revolver
Lokalizacja:
Na krześle w pokoju 207 - Apartment World.

Opis:
Richard's Revolver jest to broń palna, zawierająca magazynek mieszczący w sobie w zależności od poziomu trudności: 6 naboi (Easy) i 5 naboi (Normal) oraz charakteryzująca się bardzo dużą siłą ognia, zadając przy tym silne obrażenia podczas starć z przeciwnikami.


EILEEN'S WEAPONS
Eileen's Bag
Lokalizacja:
W korytarzu na pierwszym piętrze Hospital World.

Opis:
Eileen's Bag - pierwsza broń jaką znajduje Eileen, która ze względu na znikome obrażenia jakie zadaje podczas starć z przeciwnikami jest praktycznie bezużyteczna. Zalecana jedynie do potyczki z Hummers.
Riding Crop
Lokalizacja:
W miejscu gdzie po raz pierwszy spotykamy Victim 01121, podczas drugiej wizyty w Subway World.

Opis:
Bicz dżokejski jest to broń biała należąca do Eileen, która charakteryzuje się dużym zasięgiem wyprowadzania ciosów oraz znacznie większymi obrażeniami zadawanymi podczas starć z przeciwnikami niż Eileen's Bag.
Chain
Lokalizacja:
W koszu koło Wish House, podczas drugiej wizyty w Forest World.

Opis:
Łańcuch jest to lekka i łatwa w użyciu broń należąca do Eileen, która zadaje duże obrażenia podczas starć z przeciwnikami i jest bardziej użyteczna w walce niż Riding Crop.
Nightstick
Lokalizacja:
W pokoju obserwacyjnym na trzecim piętrze, podczas drugiej wizyty w Water Prison.

Opis:
Skórzana pałka jest to broń biała należąca do Eileen, która posiada krótki zasięg wyprowadzania ciosów, ale w porównaniu do Riding Crop i Chain zadaje większe obrażenia podczas starć z przeciwnikami.
Submachine Gun
Lokalizacja:
Na blacie kuchennym w pokoju 101 - Apartment World.

Opis:
Karabin maszynowy - jest to jedyna broń palna należąca do Eileen, którą można uzyskać przechodząc grę po raz kolejny i uzyskując wcześniej 9-gwiazdkowy ranking. Charakteryzuje się ona dużą szybkością i zasięgiem strzału oraz silnymi obrażeniami jakie zadaje podczas strać z przeciwnikami.

News | Księga | Linki | Forum | Ankieta | Komentarze | Download | Kontakt

2015-2024 Silent Hill History © by Koralczyk.pl
Strona korzysta z plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.