Księga Gości

I Ty dodaj swój wpis!

Portal Silent-hill.pl jest:
Bardzo dobry
Dobry
Przeciętny
Słaby
Bardzo słaby
OCENA: 4.51
Bardzo dobry:Głosy: 348
Dobry:Głosy: 61
Przeciętny:Głosy: 23
Słaby:Głosy: 7
Bardzo słaby:Głosy: 25
SUMA GŁOSÓW: 464
Combat Knife
Lokalizacja:
Nóż wbity w lustro w damskiej toalecie - Alchemilla Hospital.

Opis:
Doskonała broń do walki wręcz, która ze względu na dużą szybkość wyprowadzania ciosów nadaje się do walki z większością przeciwników w grze, nie pozwalając im na kontratak. Służy również do rozcinania zasłon blokujących przejścia.
Steel Pipe
Lokalizacja:
Na stole w garażu - Shepherd's House.

Opis:
Stalowa rura, która zadaje większe obrażenia niż Combat Knife oraz posiada znacznie wydłużony zasięg ciosów, co przydaje się w wąskich alejkach i ciasnych korytarzach. Zalecana do potyczki z Lurkers i Ferals.
Crowbar
Lokalizacja:
Za rurami w Hell Descent.

Opis:
Łom jest to broń biała, która w porównaniu do Steel Pipe jest znaczenie cięższa, zadaje większe obrażenia podczas starć z przeciwnikami i charakteryzuje się podobnym zasięgiem wyprowadzania ciosów co rura.
Pulaski Axe
Lokalizacja:
Przy tylnim wyjściu z więzienia - Overlook Penitentiary.

Opis:
Topór ten w porównaniu do Fire Axe jest bardziej efektywny i zadaje większe obrażenia podczas starć z przeciwnikami, a wadą jego jest powolna szybkość wyprowadzania ciosów.
Fire Axe
Lokalizacja:
Pod wozem strażackim koło Grand Hotel.

Opis:
Topór strażacki jest to najwolniejsza broń biała występująca w grze, która zadaje bardzo silne obrażenia podczas starć z przeciwnikami i charakteryzuje się powolną prędkością wyprowadzania ciosów. Służy również do rozwalania drewnianych desek blokujących przejścia.
Ceremonial Dagger
Lokalizacja:
W piwnicy Shepherd's Glen Town Hall.

Opis:
Starożytny sztylet z wyrytymi tajemniczymi znakami, który podobnie jak Combat Knife ze względu na dużą szybkość wyprowadzania ciosów nadaje się do walki z większością przeciwników w grze, nie pozwalając im na kontratak. Służy również do otwierania niektórych drzwi.
Circular Saw
Lokalizacja:
Na stole w garażu - Shepherd's House.

Opis:
Piła tarczowa jest to broń bonusowa zasilana benzyną, którą można zdobyć przechodząc grę po raz kolejny i charakteryzuje się zadawaniem bardzo silnych obrażenia przeciwnikom podczas starcia, a jedyną wadą jest szybkość z jaką wyrządza szkody. Zalecana do potyczki z Nurse, Schism i Smog.


FIREARMS
Mk 23 Handgun
Lokalizacja:
Otrzymany od Curtisa w jego warsztacie.

Opis:
Pistolet Mk 23 jest to pierwsza broń palna jaką można zdobyć w grze, zawierająca magazynek mieszczący w sobie w zależności od poziomu trudności: 9 naboi (Normal) i 5 naboi (Hard) oraz charakteryzująca się zadawaniem silnych obrażeń podczas wystrzału.
12 Gauge Shotgun
Lokalizacja:
Otrzymany od Wheeler'a w Chief's Office - Sheriff's Station.

Opis:
Strzelba to broń palna, zawierająca magazynek mieszczący w sobie w zależności od poziomu trudności: 4 naboje (Normal) i 3 naboje (Hard), bardzo skuteczna z bliskiej odległości i zadająca silne obrażenia przeciwnikowi podczas starcia. Dużą jej zaletą jest szeroki promień rażenia podczas wystrzału, a wadą powolne przeprowadzanie ataku. Zalecana do potyczki z Schism.
A 'Chrome Hammer' Pistol
Lokalizacja:
W zabitym deskami grobowcu - Rose Heights Cemetery.

Opis:
A 'Chrome Hammer' Pistol to broń palna, zawierająca magazynek mieszczący w sobie w zależności od poziomu trudności: 12 naboi (Normal) i 7 naboi (Hard) i w porównaniu do Mk 23 Handgun charakteryzuje się zwiększoną szybkością strzału oraz zadawaniem silniejszych obrażeń podczas starć z przeciwnikami.
A 'BlueSteel' Shotgun
Lokalizacja:
W piwnicy Shepherd's House.

Opis:
A 'BlueSteel' Shotgun to broń palna, zawierająca magazynek mieszczący w sobie w zależności od poziomu trudności: 5 naboi (Normal) i 4 naboje (Hard) i w porównaniu do 12 Gauge Shotgun charakteryzuje się zadawaniem mocniejszych obrażeń podczas starć z przeciwnikami.
M14 Assault Rifle
Lokalizacja:
Po włożeniu do statuy Turquoise i Garnet Gemu w Dargento Cemetery.

Opis:
Karabin szturmowy M14 to broń palna, zawierająca magazynek mieszczący w sobie w zależności od poziomu trudności: 5 naboi (Normal) i 4 naboje (Hard) i charakteryzuje się dużą siłą zadawanych obrażeń oraz dalekim zasięgiem wystrzału. Największą jego wadą jest powolna szybkość przeprowadzania ataku.
A Police Marksman Rifle
Lokalizacja:
Na biurku w pokoju 113 - Underground.

Opis:
Karabin policyjny to broń palna, zawierająca magazynek mieszczący w sobie w zależności od poziomu trudności: 5 naboi (Normal) i 4 naboje (Hard) i w porównaniu do M14 Assault Rifle zadaje większe obrażenia podczas starć z przeciwnikami.
Laser Pistol
Lokalizacja:
Na komodzie w pokoju Josha i Alexa - Shepherd's House.

Opis:
Laser Pistol to bonusowa broń palna, którą można zdobyć przechodząc grę po raz kolejny, po wcześniejszym zdobyciu zakończenia UFO. Bardzo duża siła zadawanych obrażeń oraz nieograniczona ilość amunicji powoduje iż jest to najlepsza broń dostępna w grze.

News | Księga | Linki | Forum | Ankieta | Komentarze | Download | Kontakt

2015-2024 Silent Hill History © by Koralczyk.pl
Strona korzysta z plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.