Księga Gości

I Ty dodaj swój wpis!

Portal Silent-hill.pl jest:
Bardzo dobry
Dobry
Przeciętny
Słaby
Bardzo słaby
OCENA: 4.52
Bardzo dobry:Głosy: 356
Dobry:Głosy: 61
Przeciętny:Głosy: 23
Słaby:Głosy: 7
Bardzo słaby:Głosy: 25
SUMA GŁOSÓW: 472
Travis Grady - 30-letni główny bohater piątej części surivial-horroru, kierowca ciężarówki, który podczas jednej z swoich tras do miasteczka Brahms, postanawia skrócić sobie drogę wiodącą przez Silent Hill. Na skutek tajemniczej osoby, która pojawiła się na drodze Travis został zmuszony do gwałtownego hamowania pojazdu w celu uniknięcia wypadku. Nie pamięta on ani dzieciństwa, ani rodziców (Helen i Richard Grady) i cierpi na zaburzenia psychiczne.
Alessa Gillespie - 7-letnia tajemnicza dziewczynka znana z pierwszej części Silent Hill, uratowana przez Travisa z pożaru na samym początku gry. Główny bohater nawet nie wie kim ona naprawdę jest, jedynie podczas wizyty w szpitalu dowiaduje się, ze Alessa zmarła.
Dahlia Gillespie - 39-letnia kobieta, matka Alessy, postać znana z pierwszej części Silent Hill, fanatyczka religijna, gotowa poświęcić nawet swoją własną córkę dla dobra kultu. Zdaje się coś ukrywać przed głównym bohaterem. Bez większych trudności oznajmia mu, ze to ona podpaliła dom w którym przebywała Alessa.
Michael Kaufmann - lekarz pracujący w szpitalu Alchemilla Hospital oraz członek religijnej sekty The Order, postać znana z pierwszej części Silent Hill. Zapytany o uratowaną z pożaru mała dziewczynkę, udaje ze nie wie o co chodzi i szybko znika.
Lisa Garland - młoda atrakcyjna pielęgniarka, odbywająca praktyki w szpitalu Alchemilla Hospital oraz romansująca z pracującym tam lekarzem Michael'em Kaufmann'em. Właśnie pod jej opiekę trafia ciężko poparzona uratowana przez Travisa dziewczynka o imieniu Alessa.

News | Księga | Linki | Forum | Ankieta | Komentarze | Download | Kontakt

2015-2024 Silent Hill History © by Koralczyk.pl
Strona korzysta z plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.