Księga Gości

I Ty dodaj swój wpis!

Portal Silent-hill.pl jest:
Bardzo dobry
Dobry
Przeciętny
Słaby
Bardzo słaby
OCENA: 4.51
Bardzo dobry:Głosy: 348
Dobry:Głosy: 61
Przeciętny:Głosy: 23
Słaby:Głosy: 7
Bardzo słaby:Głosy: 25
SUMA GŁOSÓW: 464
Henry Townshend - 28-letni główny bohater czwartej części survival-horroru, z natury samotnik, mieszkający w South Ashfield Height's Apartments w pokoju 302. Pewnego dnia zaczyna miewać straszne koszmary, a na dodatek okazuje się, ze Henry zostaje uwięziony we własnym mieszkaniu. Po upływie kilku dni odkrywa tajemniczą dziurę w łazience, która umożliwia mu przenoszenie się do innego świata.
Cynthia Velasquez - 29-letnia młoda atrakcyjna kobieta o latynoskiej urodzie. Jest pierwszą osobą jaką napotyka Henry na stacji metra, do której przenosi go tajemnicza dziura w łazience. W zamian za odnalezienie wyjścia kobieta oferuje mu "specjalną przysługę". Cynthia została zamordowana na stacji metra Ashfield poprzez zadźganie nożem.
Jasper Gein - 30-letni młody, szczupły, jąkający się entuzjasta okultyzmu. Henry spotyka go w lesie podczas wizyty w miasteczku Silent Hill. Wydaje się być niezrównoważony psychicznie. Jasper pojechał do sierocińca Wish House, aby zaczerpnąć więcej informacji na temat interesującego go kultu, gdzie został spalony w pokoju na piętrze.
Frank Sunderland - ojciec James'a Sunderland'a. Mężczyzna w podeszłym wieku, nadzorca i gospodarz South Ashfield Height's Apartments. Przejawia zainteresowanie zniknięciem głównego bohatera, próbując się z nim na różne sposoby skontaktować.
Dziecko - mały chłopiec, którego nasz główny bohater spotyka w lesie.
Andrew DeSalvo - otyły, zastraszony mężczyzna, który był strażnikiem w więzieniu oraz opiekunem w sierocińcu Wish House. Nasz główny bohater spotyka go zamkniętego w Water Prison, mieszczącego się na Toluca Lake. Andrew został utopiony przez Waltera Sullivan'a.
Richard Braintree - jeden z lokatorów South Ashfield Height's Apartments, sąsiad Henry'ego Townsend'a - zamieszkujący pokój nr 207. Zawsze nosi ze sobą naładowany rewolwer, wygląda na osobę bardzo agresywną i niebezpieczną. Został zamordowany we własnym mieszkaniu na krześle elektrycznym.
Walter Sullivan- 24-letni tajemniczy mężczyzna w długich włosach, który zamordował kilkanaście osób, a następnie popełnił samobójstwo w celi więzienia w Silent Hill, poprzez zadźganie się w szyję przy pomocy łyżki. Zawsze pojawia się w ciemnym płaszczu przeciwdeszczowym. Wraz z rozwojem wydarzeń Henry dowiaduje się, ze Walter odwiedził kiedyś apartamenty oraz pokój o numerze 302, w którym aktualnie mieszka nasz główny bohater.
Eileen Galvin - młoda kobieta mieszkająca w South Ashfield Height's Apartments w pokoju 303 i jest sąsiadką Henry'ego Townsend'a. Nasz główny bohater po odkryciu otworu w ścianie może obserwować jej pokój oraz poczynania Eileen. Pomimo, ze Galvin i Henry mieszkają koło siebie od dwóch lat to znają się tylko z widzenia.
Joseph Schreiber - mężczyzna w podeszłym wieku, dziennikarz, który wynajmował pokój nr 302 przed Henrym Townshend 'em.

News | Księga | Linki | Forum | Ankieta | Komentarze | Download | Kontakt

2015-2024 Silent Hill History © by Koralczyk.pl
Strona korzysta z plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.