Księga Gości

I Ty dodaj swój wpis!

Portal Silent-hill.pl jest:
Bardzo dobry
Dobry
Przeciętny
Słaby
Bardzo słaby
OCENA: 4.52
Bardzo dobry:Głosy: 356
Dobry:Głosy: 61
Przeciętny:Głosy: 23
Słaby:Głosy: 7
Bardzo słaby:Głosy: 25
SUMA GŁOSÓW: 472
Hammer
Lokalizacja:
Alchemilla Hospital, Cedar Grove Sanitarium, Artaud Theater, Streets of Silent Hill

Opis:
Młot jest pierwszą bronią białą jaką można zdobyć w grze, która charakteryzuje się wysoką żywotnością oraz zadawanie silnych obrażeń podczas starć z przeciwnikami. Dodatkową jej zaletą jest długi zasięg zadawanych ciosów.
Scalpel
Lokalizacja:
Cedar Grove Sanitarium, Alchemilla Hospital

Opis:
Skalpel jest to broń biała, która charakteryzuje się dużą szybkością wyprowadzanych cisów, zadając przy tym znikome obrażenia podczas starć z przeciwnikami. Skuteczny jest jedynie w bliskim dystansie.
Drip Stand
Lokalizacja:
Alchemilla Hospital, Cedar Grove Sanitarium

Opis:
Drip Stand jest bronią białą o bardzo niskiej żywotności, która za względu na swoją długość umożliwia przeprowadzanie ataków dalekiego zasięgu, zadając przy tym znikome obrażenia podczas starć z przeciwnikami.
Jagged Wood
Lokalizacja:
Cedar Grove Sanitarium, Artaud Theater, Streets of Silent Hill, Riverside Motel

Opis:
Drewniana deska jest to podstawowa broń w grze o niskiej żywotności, charakteryzująca się dużą szybkością wyprowadzanych ciosów i zadawaniem znikomych obrażeń podczas starć z przeciwnikami. Skuteczna jest jedynie w walce z słabymi wrogami.
Baton
Lokalizacja:
Cedar Grove Sanitarium, Streets of Silent Hill

Opis:
Pałka jest bronią białą o przeciętnej żywotności, która charakteryzuje się małym zasięgiem wyprowadzania ciosów oraz zadawaniem znikomych obrażeń podczas walk z przeciwnikami.
Meat Hook
Lokalizacja:
Butcher's Shop, Cedar Grove Sanitarium, Streets of Silent Hill

Opis:
Hak do mięsa jest bronią białą o przeciętnej żywotności, która charakteryzuje się zadawaniem silnych obrażeń podczas starć z słabymi przeciwnikami oraz sporym zasięgiem wyprowadzania ciosów.
Meat Cleaver
Lokalizacja:
Butcher's Shop, Riverside Motel

Opis:
Tasak do mięsa jest bronią białą o przeciętnej żywotności, która posiada krótki zasięg wyprowadzania ciosów oraz zadaje spore obrażenia podczas walk z przeciwnikami.
Wrench
Lokalizacja:
Cedar Grove Sanitarium, Artaud Theater, Alchemilla Hospital, Streets of Silent Hill

Opis:
Klucz francuski jest ciężką bronią białą, która charakteryzuje się krótkim zasięgiem ataku oraz zadawaniem dużych obrażeń podczas starć z przeciwnikami.
Tire Iron
Lokalizacja:
Cedar Grove Sanitarium, Riverside Motel, Streets of Silent Hill (Otherworld), Streets of Silent Hill

Opis:
Tire Iron jest bronią białą o wysokiej żywotności, która charakteryzuje się dobrym zasięgiem wyprowadzania ciosów oraz zadawaniem sporych obrażeń podczas starć z przeciwnikami.
Screwdriver
Lokalizacja:
Greenfield Apartments, General Store, Cedar Grove Sanitarium

Opis:
Śrubokręt jest bronią białą, która podobnie jak Scalpel charakteryzuje dużą szybkością wyprowadzania ciosów oraz zadawaniem znikomych obrażeń podczas starć z przeciwnikami. Skuteczna jest jedynie w bliskim dystansie.
Razor
Lokalizacja:
Greenfield Apartments, Cedar Grove Sanitarium

Opis:
Brzytwa jest bronią białą o niskiej żywotności, która podobnie jak Screwdriver charakteryzuje dużą szybkością wyprowadzania ciosów oraz zadawaniem znikomych obrażeń podczas starć z przeciwnikami. Skuteczna jest jedynie w bliskim dystansie.
Kitchen Knife
Lokalizacja:
Cedar Grove Sanitarium, Riverside Motel, Artaud Theater

Opis:
Kuchenny nóż jest bronią białą o niskiej żywotności, która podobnie jak Razor charakteryzuje dużą szybkością wyprowadzania ciosów oraz zadawaniem znikomych obrażeń podczas starć z przeciwnikami. Skuteczna jest jedynie w bliskim dystansie.
Poker
Lokalizacja:
Cedar Grove Sanitarium

Opis:
Pogrzebacz jest bronią białą o niskiej żywotności, która charakteryzuje się powolną szybkością przeprowadzania ataku oraz zadawaniem sporych obrażeń podczas starć z przeciwnikami. Dodatkową jego zaletą jest długi zasięg ciosów.
Broken Pole
Lokalizacja:
General Store, Streets of Silent Hill (Otherworld), Riverside Motel

Opis:
Broken Pole jest bronią białą o mniejszej żywotności niż Pool Cue, która charakteryzuje się dobrym zasięgiem przeprowadzania ataku oraz zadawaniem sporych obrażeń podczas starć z przeciwnikami.
Shovel
Lokalizacja:
Streets of Silent Hill, Streets of Silent Hill (Otherworld), Riverside Motel

Opis:
Łopata jest bronią białą o przeciętnej żywotności, która charakteryzuje się dobrym zasięgiem ciosów oraz zadawaniem sporych obrażeń podczas starć z przeciwnikami.
Light Stand
Lokalizacja:
Riverside Motel

Opis:
Light Stand jest bronią białą o niskiej żywotności, która charakteryzuje się dobrym zasięgiem ciosów oraz zadawaniem znikomych obrażeń podczas starć z przeciwnikami. Największą jej zaletą w porównaniu do Drip Stand jest zwiększona szybkość ataku.
Spear
Lokalizacja:
Riverside Motel, Streets of Silent Hill (Otherworld)

Opis:
Włócznia jest potężną bronią białą o przeciętnej żywotności, która charakteryzuje się bardzo dalekim zasięgiem ciosów oraz zadawaniem silnych obrażeń podczas starć z przeciwnikami, a jedyną jej wadą jest powolna szybkość przeprowadzania ataku.
Pitchfork
Lokalizacja:
Streets of Silent Hill (Otherworld), Riverside Motel

Opis:
Widły są bronią białą o wysokiej żywotności, która charakteryzuje się dobrym zasięgiem ciosów oraz zadawaniem silnych obrażeń podczas starć z przeciwnikami. Podobnie jak Shovel jest to jedna z najsilniejszych broni dostępnych w grze.
Meat Gaff
Lokalizacja:
Riverside Motel

Opis:
Meat Gaff jest bronią białą o przeciętnej żywotności, która ze względu na jej długość umożliwia atak dalekiego zasięgu oraz zadaje spore obrażenia podczas starć z przeciwnikami.
Pool Cue
Lokalizacja:
Riverside Motel

Opis:
Kij bilardowy jest bronią białą o większej żywotności niż Broken Pole, która charakteryzuje się dalekim zasięgiem ciosów oraz zadawaniem sporych obrażeń podczas starć z przeciwnikami.
Fire Axe
Lokalizacja:
W inwentarzu od początku rozgrywki (po uzyskaniu wyróżnienia "Strazak").

Opis:
Topór strażacki jest to bonusowa broń biała o wysokiej żywotności, która charakteryzuje się dobrym zasięgiem ciosów oraz zadawaniem silnych obrażeń podczas starć z przeciwnikami.
Great Cleaver
Lokalizacja:
W inwentarzu od początku rozgrywki (po uzyskaniu wyróżnienia "Rzeźnik").

Opis:
Great Cleaver jest to bonusowa broń biała, która charakteryzuje się dobrym zasięgiem ciosów oraz zadawaniem bardzo silnych obrażeń podczas starć z przeciwnikami. Ze względu na jego rozmiary znacznie spowalnia on Travisa w czasie poruszania się, a największą wadą tej broni jest szybkość przeprowadzania ataku.
Katana
Lokalizacja:
Cedar Grove Sanitarium, Artaud Theater

Opis:
Katana jest bronią białą o przeciętnej żywotności, która zadaje silne obrażenia podczas starć z przeciwnikami oraz posiada dobry zasięg wyprowadzania ciosów. Największa jej zaletą jest szybkość ataku.
Moon Gauntlets
Lokalizacja:
W inwentarzu od początku rozgrywki (po uzyskaniu wyróżnienia "Wybawca").

Opis:
Księżycowe rękawice są bonusową bronią białą, która charakteryzują się krótkim zasięgiem ciosów oraz bardzo silnymi obrażeniami zadawanymi podczas starć z przeciwnikami.
Portable TV
Lokalizacja:
Cedar Grove Sanitarium, Artaud Theater, Alchemilla Hospital

Opis:
Portable TV jest to broń miotana jednokrotnego użytku, która charakteryzuje się daleki zasięgiem rzutu oraz zadawaniem silnych obrażeń podczas starć z przeciwnikami.
Iron Weights
Lokalizacja:
Artaud Theater

Opis:
Iron Weights jest to jedna z najsilniejszych broni miotanych jednokrotnego użytku, która charakteryzuje się daleki zasięgiem rzutu oraz zadawaniem silnych obrażeń podczas starć z przeciwnikami.
Alcohol Bottle
Lokalizacja:
Streets of Silent Hill, Cedar Grove Sanitarium, Alchemilla Hospital

Opis:
Alcohol Bottle jest bronią o niskiej żywotności, która charakteryzuje się dobrym zasięgiem ciosów oraz zadawaniem znikomych obrażeń podczas starć z przeciwnikami. Zawiera ona alkohol leczniczy i jest wykonana z grubego, ciężkiego szkła.
Typewriter
Lokalizacja:
Artaud Theater, Public Records, Riverside Motel, Alchemilla Hospital, Cedar Grove Sanitarium

Opis:
Maszyna do pisania model Teddington 1500 jest to broń miotana jednokrotnego użytku, która charakteryzuje się ograniczonym zasięgiem rzutu oraz zadawaniem bardzo silnych obrażeń podczas starć z przeciwnikami.
Toaster
Lokalizacja:
Streets of Silent Hill, Greenfield Apartments, Alchemilla Hospital

Opis:
Toster jest to jedna z najprostszych broni miotanych jednokrotnego użytku, która charakteryzuje się dalekim zasięgiem rzutu oraz zadawaniem silnych obrażeń podczas starć z przeciwnikami.
Filing Cabinet
Lokalizacja:
Public Records, Riverside Motel, Cedar Grove Sanitarium

Opis:
Szafka na dokumenty jest to broń miotana jednokrotnego użytku, która charakteryzuje się dalekim zasięgiem rzutu oraz zadawaniem bardzo silnych obrażeń podczas starć z przeciwnikami.
Crate
Lokalizacja:
Streets of Silent Hill, Riverside Motel

Opis:
Crate jest to broń miotana jednokrotnego użytku, która charakteryzuje się dalekim zasięgiem rzutu oraz zadawaniem znikomych obrażeń podczas starć z przeciwnikami.
Table Lamp
Lokalizacja:
Greenfield Apartments, Cedar Grove Sanitarium

Opis:
Lampa stołowa jest to broń miotana jednokrotnego użytku, która charakteryzuje się dalekim zasięgiem rzutu oraz zadawaniem silnych obrażeń podczas starć z słabszymi przeciwnikami.
Toolbox
Lokalizacja:
General Store, Riverside Motel, Cedar Grove Sanitarium

Opis:
Skrzynka narzędziowa jest to broń miotana jednokrotnego użytku, która charakteryzuje się dalekim zasięgiem rzutu oraz zadawaniem bardzo silnych obrażeń podczas starć z przeciwnikami. Zalecana do potyczki z trudniejszymi wrogami w grze.


FIREARMS
Target Pistol
Lokalizacja:
Cedar Grove Sanitarium, West Solarium

Opis:
Target Pistol jest to pierwsza broń palna jaką można zdobyć w grze, zawierająca magazynek mieszczący w sobie 6 naboi kalibru 0,22 mm oraz charakteryzująca się dalekim zasięgiem strzału. Skuteczna jedynie w walce z słabszymi przeciwnikami.
Shotgun
Lokalizacja:
Patient Belongings, Cedar Grove Sanitarium (Otherworld)

Opis:
Strzelba jest bronią palną, zawierająca magazynek mieszczący w sobie 2 naboje, bardzo skuteczna z bliskiej odległości i zadająca silne obrażenia przeciwnikowi. Dużą jej zaletą jest szeroki promień rażenia podczas wystrzału, a wadą powolne przeprowadzanie ataku.
Service Pistol
Lokalizacja:
Artaud Theater, Director's Office

Opis:
Service Pistol jest to trzecia broń palna jaką można zdobyć w grze, zawierająca magazynek mieszczący w sobie 8 naboi kalibru 9 mm i w porównaniu do Target Pistol zadaje silniejsze obrażenia podczas starć z przeciwnikami.
Hunting Rifle
Lokalizacja:
Artaud Theater (Otherworld), North Corridor

Opis:
Strzelba myśliwska jest to broń palna skuteczna z dużej odległości i zadająca sile obrażenia podczas starć z przeciwnikami, a jedyną wadą jest długi czas jej przeładowania. Zalecana do potyczki z silniejszymi wrogami.
Assault Rifle
Lokalizacja:
Andy's Books

Opis:
Automatyczny karabin szturmowy jest to najbardziej niezawodna broń palna, zawierająca magazynek mieszczący w sobie 18 naboi, która charakteryzuje się bardzo dużą szybkością strzału oraz zadawaniem silnych obrażeń podczas starć z przeciwnikami.
Redeemer
Lokalizacja:
Riverside Motel, pokój 108

Opis:
Rewolwer jest to potężna broń palna, zawierająca magazynek mieszczący w sobie 6 naboi kalibru 44 Magnum, która charakteryzuje się zadawaniem silnych obrażeń podczas starć z przeciwnikami, a największą jej wadą jest szybkość wystrzału.
Tesla Rifle
Lokalizacja:
W inwentarzu od początku rozgrywki (po uzyskaniu wyróżnienia "Ambasador").

Opis:
Tesla Rifle jest to futurystyczna broń palna, która strzela nieograniczoną ilością energii elektrycznej o dużym zasięgu rażenia oraz zadająca bardzo silne obrażenia podczas starć z przeciwnikami.

News | Księga | Linki | Forum | Ankieta | Komentarze | Download | Kontakt

2015-2024 Silent Hill History © by Koralczyk.pl
Strona korzysta z plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.