Księga Gości

I Ty dodaj swój wpis!

Portal Silent-hill.pl jest:
Bardzo dobry
Dobry
Przeciętny
Słaby
Bardzo słaby
OCENA: 4.52
Bardzo dobry:Głosy: 356
Dobry:Głosy: 61
Przeciętny:Głosy: 23
Słaby:Głosy: 7
Bardzo słaby:Głosy: 25
SUMA GŁOSÓW: 472
Harry Mason - 32-letni pisarz, glówny bohater pierwszej części survival-horroru. Udaje się do tytułowego miasteczka Silent Hill na wakacje wraz ze swoją córką Cheryl. Przed dotarciem na miejsce, na drodze dochodzi do wypadku, w wyniku którego Harry traci przytomność. Kiedy odzyskuje świadomość, okazuje się, ze Cheryl zniknęła, a zrozpaczony ojciec udaje się na jej poszukiwania.
Cheryl Mason - 7-letnia córka głównego bohatera Harrego Masona, która we wczesnym wieku straciła matkę. Właśnie na jej poszukiwania wyrusza ojciec przemierzając ulice tajemniczego miasteczka Silent Hill.
Cybil Bennett - 28-letnia policjantka z położonego nieopodal Silent Hill miasteczka Brahms. Osoba bardzo pomocna i uczynna jest pierwszą postacią jaka spotyka Harry nasz główny bohater podczas swojej podróży. Trafia ona do tytułowego miasteczka, aby po stracie łączności z placówką w Silent Hill, zbadać sytuację jaka panuje w mieście.
Lisa Garland - młoda pielęgniarka pracująca w szpitalu Alchemilla. Jest osobą bardzo przestraszoną, nie wiele wiedzącą co się wokół niej dzieje, gdyż z nieznanych przyczyn straciła pamięć. Z upływem czasu jednak zaczyna sobie wszystko przypominać i na skutek tych zdarzeń dowiadujemy się, ze w szpitalu zajmowała się dziewczyną o imieniu Alessa.
Michael Kaufmann - 50-letni dyrektor szpitala Alchemilla. Podobnie jak Harry jest zdezorientowany sytuacją jaka zaistniała w miasteczku. Wraz z rozwojem wydarzeń, można przypuszczać, ze ma on jednak większy związek z tym co się tutaj wydarzyło, a próbuje to ukryć przed naszym głównym bohaterem.
Dahlia Gillespie - 48-letnia tajemnicza kobieta, którą po raz pierwszy spotkamy w kościele. Z rozwoju wydarzeń dowiadujemy się, ze straciła ona swoją córkę w tragicznym pożarze 7 lat temu, co przyczyniło się do jej dziwnego zachowania. Stara się pomagać Harremu i dawać mu pomocne wskazówki, jednak jej intencje nie są do końca jasne.
Alessa Gillespie - tajemnicza 14-letnia dziewczynka, którą nasz główny bohater spotyka kilka razy podczas całej gry. Przyczyny jej pojawiania się i znikania nie są do końca jasne, ale jest ona mocno związana z jego zaginioną córką Cheryl.

News | Księga | Linki | Forum | Ankieta | Komentarze | Download | Kontakt

2015-2024 Silent Hill History © by Koralczyk.pl
Strona korzysta z plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.