Księga Gości

I Ty dodaj swój wpis!

Portal Silent-hill.pl jest:
Bardzo dobry
Dobry
Przeciętny
Słaby
Bardzo słaby
OCENA: 4.5
Bardzo dobry:Głosy: 343
Dobry:Głosy: 61
Przeciętny:Głosy: 23
Słaby:Głosy: 7
Bardzo słaby:Głosy: 25
SUMA GŁOSÓW: 459
Heather Morris - 17-letnia główna bohaterka trzeciej części survival-horroru, która pewnego dnia wybrała się na zakupy do centrum handlowego w Portland, gdzie zmęczona zasnęła w restauracji. Po przebudzeniu z okropnego koszmaru jaki miała Heather, poznaje tajemniczą postać detektywa Douglas'a Cartland'a przed którym ucieka przez okno w toalecie. Gdy w końcu udaje się jej dostać do domu, okazuje się, że jej ojciec Harry Mason został zamordowany.
Douglas Cartland - 50-letni prywatny detektyw, którego Heather spotyka na początku gry w centrum handlowym w Portland. Został on wynajęty przez Claudię Wolf, aby odnalazł główna bohaterkę, a w rezultacie postanawia pomóc Heather odkryć prawdziwą jej tożsamość.
Claudia Wolf - 30-letnia kobieta, kapłanka kultu, która wydaje się być powiązana z wydarzeniami, które spotykają główną bohaterką. W celu jej odnalezienia wynajęła prywatnego detektywa Douglas'a Cartland'a. Wierzy bowiem, ze Heater jest wybranką, która doprowadzi ich do wymarzonego raju. Ojcem Claudii jest Leonard Wolf, którego Morris nigdy nie spotkała w ludzkiej postaci.
Vincent Smith - 24-26-letni tajemniczy mężczyzna, który jest kapłanem sekty Cult Teachings Group. Uważa, ze jest po stronie Heater i chce jej pomóc, z drugiej strony jego zachowanie budzi podejrzenia i nie jest do końca jasne.

News | Księga | Linki | Forum | Ankieta | Komentarze | Download | Kontakt

2015-2024 Silent Hill History © by Koralczyk.pl
Strona korzysta z plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.