Księga Gości

I Ty dodaj swój wpis!

Portal Silent-hill.pl jest:
Bardzo dobry
Dobry
Przeciętny
Słaby
Bardzo słaby
OCENA: 4.5
Bardzo dobry:Głosy: 343
Dobry:Głosy: 61
Przeciętny:Głosy: 23
Słaby:Głosy: 7
Bardzo słaby:Głosy: 25
SUMA GŁOSÓW: 459
Knife
Lokalizacja:
Broń dostępna od samego początku rozgrywki.

Opis:
Nóż - broń biała, która zadaje znikome obrażenia podczas starć z przeciwnikami oraz charakteryzuje się małym zasięgiem ciosów i służy do walki w biskim kontakcie. Zalecana jedynie do potyczki z Numb Body.
Steel Pipe
Lokalizacja:
W barze (Café Turn Mill Restaurant) - Nightmare Mall.

Opis:
Metalowa rura, która zadaje większe obrażenia niż Kitchen Knife oraz posiada znacznie większy zasięg ciosów, co przydaje się szczególnie w wąskich alejkach i ciasnych korytarzach. Zalecana jedynie do walki z Numb Body i Double Head.
Maul
Lokalizacja:
Pokój z mapą w podziemnych przejściach - Employee Locker Room.

Opis:
Długi drąg zakończony na końcu kolczastą kulą, który zadaje bardzo silne obrażenia podczas starć z przeciwnikami, posiada duży zasięg ciosu, a jego największą wadą jest szybkość przeprowadzania ataku. Zalecany jedynie do walki z powolnymi potworami.
Katana
Lokalizacja:
W Art Storage Room na drugim piętrze Gallery of Fine Arts - Nightmare Hilltop Center.

Opis:
Katana - najlepsza broń do walki wręcz, posiadająca duży zasięg ciosów, charakteryzująca się silnymi obrażeniami zadawanymi podczas starć z przeciwnikami oraz znaczną szybkością przeprowadzania ataku. Zalecana do potyczek z najsilniejszymi potworami w grze.
Stun Gun
Lokalizacja:
Na komodzie w pokoju 102 - Daisy Villa Apartments.

Opis:
Paralizator - potężna broń, która może być używana tylko w bliskim kontakcie podczas starć z przeciwnikami i posiada akumulator, mieszczący w sobie jedynie 4 silne elektrowstrząsy. Zalecana do potyczki z Numb Body i Insane Cancer.
Handgun
Lokalizacja:
Na podłodze w Women's Clothing Store - Central Square.

Opis:
Pierwsza broń palna jaką możemy znaleźć w grze, zawierająca magazynek mieszczący w sobie 10 naboi, o bardzo dobrym zasięgu i szybkości strzału. Zalecana do potyczki z Double Head, Slurper i Pendulum.
Shotgun
Lokalizacja:
W pudełku znajdującym się w wagonie metra na drugim peronie - Hazel Street Subway Station.

Opis:
Strzelba to broń palna, zawierająca magazynek mieszczący w sobie 6 naboi, bardzo skuteczna z bliskiej odległości i zadająca silne obrażenia przeciwnikowi. Dużą jej zaletą jest szeroki promień rażenia podczas wystrzału, a wadą powolne przeprowadzanie ataku. Zaleca się ją stosować do walki z silniejszymi wrogami oraz podczas starć z bossami w grze.
Submachine Gun
Lokalizacja:
Przy windzie w piwnicy Brookhaven Hospital.

Opis:
Karabin maszynowy to w pełni automatyczna broń palna, zawierająca magazynek mieszczący w sobie 32 naboje, która charakteryzuje się doskonały zasięgiem i szybkością strzału oraz silnymi obrażeniami jakie zadaje podczas strać z przeciwnikami. Wadą jej jest szybko kończąca się amunicja, której nie ma zbyt wiele. Zalecana do potyczki z silniejszymi wrogami.


EXTRA WEAPONS
Silver Pipe
Lokalizacja:
Przejście podziemne, po wrzuceniu Steel Pipe po wody z potworem i odpowiedzeniu szczerze na pytania.

Opis:
Srebrna rura, która podobnie jak Steel Pipe, zadaje większe obrażenia niż Kitchen Knife oraz posiada znacznie większy zasięg ciosów, co przydaje się szczególnie w wąskich alejkach i ciasnych korytarzach.
Gold Pipe
Lokalizacja:
Przejście podziemne, po wrzuceniu Steel Pipe po wody z potworem i odpowiedzeniu szczerze na pytania.

Opis:
Złota rura, która podobnie jak Steel Pipe, zadaje większe obrażenia niż Kitchen Knife oraz posiada znacznie większy zasięg ciosów, co przydaje się szczególnie w wąskich alejkach i ciasnych korytarzach.
Beam Saber
Lokalizacja:
Na klamce drzwi w pólnocnym korytarzu - Central Square Shopping Center.

Opis:
Beam Saber to bardzo potężne ostrze laserowe, które zadaje silne obrażenia podczas starć z przeciwnikami i charakteryzuje się dobrym zasięgiem ciosów oraz szybkością przeprowadzania ataku. Zdobyć ją można przechodząc grę po raz kolejny i zabijając więcej wrogów za pomocą broni białej niż strzelania.
Flamethrower
Lokalizacja:
Na ladzie w Helen's Bakery - Central Square Shopping Center.

Opis:
Miotacz ognia to broń palna z nieograniczoną ilością paliwa, która zadaje bardzo znikome obrażenia podczas starć z przeciwnikami i charakteryzuje się słabym zasięgiem ognia, co przyczynia się do małej jej skuteczności w walce z potworami. Zdobyć ją można przechodząc grę po raz kolejny i zabijając więcej wrogów za pomocą strzelania niż broni białej.
Unlimited Submachine Gun
Lokalizacja:
W pudełkach koło toalety na początku gry.

Opis:
Unlimited Submachine Gun to w pełni automatyczna broń palna z nieograniczoną ilością amunicji, która charakteryzuje się doskonały zasięgiem i szybkością strzału oraz silnymi obrażeniami jakie zadaje podczas strać z przeciwnikami. Zdobyć ją można przechodząc grę po raz kolejny i zabijając ostatniego bossa za pomocą broni białej.

News | Księga | Linki | Forum | Ankieta | Komentarze | Download | Kontakt

2015-2024 Silent Hill History © by Koralczyk.pl
Strona korzysta z plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.